Aspekt

vydávame

informujeme

študujeme

 

stiahnite si katalóg v PDF

knihy na dobierku

vaša nákupná taška je prázdna. naplniť ju môžete kliknutím na "pridať do tašky!" pri knihe.

Kalendárka 2009

V poradí už deviata kalendárka obsahom napĺňa patriarchálnu múdrosť „Práca ženina nemá nikdy konca“. Čítanku ženských povolaní, ktorou vás prevedie tvár „ženskej“ práce – šlabikárová učiteľka, si môžete kúpiť vo všetkých dobrých kníhkupectvách, v knižnici ASPEKTu, prípadne si ju môžete objednať na adrese administrativa (zavinac) aspekt (bodka) sk.

V Kalendárke 2009 spoznáte vynálezkyne počítača, klaviristky, archeologičky, námorníčky, spisovateľky, hudobníčky, Shakespearove sestry, múzy, bezdomovkyne, robotníčky, lekárky, ženy v domácnosti, riaditeľky, dozorkyne, popolušky, poslankyne, političky, matky, perfektné ženy, učiteľky, exmanželky, cybergrrrls... pretože prácaŽeninaNEmánikdykoncaPrácAženinaNemánikdykoncaprácaŽeninaNEmánikdykonca mánikdykoncaPrácAženinaNemánikdykoncaprácaŽeninaNEmánikdykoncaprácaŽeninaNE...

 

Pri odbere 5 a viac kusov je cena 3,32-€/kus. Je to zľava až 33% oproti cene v kníhkupectvách. Pri väčších odberoch je možné získať ďalšie zľavy. A navyše svojou kúpou podporíte vydanie Kalendárky 2010.

 

Je ťažké zohnať prácu, rozvedenej s deckom. Kancelárie, ktorými prechádzam, vyzerajú rovnako. Všade šéfuje muž a ženy mu varia kávu. Všade to riadi vedúci a referentky za neho makajú.
(Uršuľa Kovalyk)

Z obsahu

Kniha je vypredaná.

ISBN 978-80-85549-81-2

176 strán, 105x145 mm

 

o aspekte

vyhľadávanie

v knižnej edícii
v celom webe

ňjúvinky

ak chcete dostávať aktuálne informácie, vpíšte váš e-mail:

knihy

ak si chcete kúpiť knihu, vložte ju do nákupnej tašky

odkazovačka

glosar

dôležité rodové pojmy

ruzovyamodrysvet.sk

rod v pedagogike

linky na výmenu