Aspekt

vydávame

informujeme

študujeme

 

Letné čítanie: Libuše Moníková

Príbeh študentky, ktorá patriarchálny útlak zažije doslova na vlastnej koži. Ujma.

Rodová perspektíva v ekonómii

Súbor analýz, ktoré vychádzajú z rovno-

menného seminára.

Hlasujte za Lásky nebeské

Kniha

Jany Juráňovej vo finále Anasoft litera.

O čitateľskej cene môžete rozhodnúť aj vy!

Reality snov: hra o komunikácii, vzťahoch a médiách

22. august 2011

Hra Reality snov hovorí najmä ohttp://www.select.org.uk/image.php?p=Panerai-Replica-Watches.html komunikačných problémoch aj v tých najužších rodinných vzťahoch, ale tiež o tom, ako nám všadeprítomnéreplica watches uk médiá neustále zasahujú do života a z nás sa stávajú reklamné postavy žijúce v bublinovom svete sna. fake rolex watchescartier replicaInscenácia je tragikomickým pohľadom do zákulisia rodinných a partnerských vzťahov, (de)formovaných silou mediálneho vplyvu ahttp://www.select.org.uk/image.php?p=Replica-Movado-watches.html každodenných rituálov. Autorka Jana Juráňová skúma ilúzie žien o sebe a úsilie vidieť iných v celej ich nahote. Sme súčasťou mediálneho sveta, alebo sú médiá neoddeliteľnou súčasťou našich životov? Čo vidíme, keď sledujeme osudy iných? Konfrontuje sebaobraz postáv hry s realitou, ktorá AAA+ 2015 New Fashion Replica Seiko Watchesreplica watcheshttp://www.yellowribbon-ni.org.uk/info.phphttp://www.cssa-unn.com/tag/cheap-replica-watches/Longines replicapatek philippe replicahttp://www.cssa-unn.com/replica watchesis Very Special In Our Store.býva HUBLOT REPLICA WATCHESzakaždým taká prekvapivo „tvrdá".

Prvá premiéra BDNR v divadelnej Audemars Piguet Replicasezóne 2011/2012! Pôvodná hra významnej slovenskej prozaičky Jany breitling replica Juráňovej, autorky románu Orodovnice, parabiografickej prózy Žila som s Hviezdoslavom či originálnej hry o generácii štúrovských mužovrolex replicaBreitling replicahttp://www.select.org.uk/image.php?p=AudemarsPiguet-Replica.html a žien Misky strieborné, nádoby výborné.

Srdečne pozývame na premiéru inscenácie Reality http://www.select.org.uk/image.php?p=swiss-replica-wtches.htmlsnov 18. septembra o 19:00 hod. do Bábkového divadla na Rázcestí!

Monika Tatarková
Dramaturgia cheap replica watchesBDNR
Tel. č.: 0908 888 817, 048/415 25 33

 

o aspekte

vyhľadávanie

ňjúvinky

ak chcete dostávať aktuálne informácie, vpíšte váš e-mail:

knihy

ak si chcete kúpiť knihu, vložte ju do nákupnej tašky

odkazovačka

glosar

dôležité rodové pojmy

ruzovyamodrysvet.sk

rod v pedagogike

linky na výmenu